-
Verkoper:PedigreePedigree Tasty Minis Cheesy Bites 140 g
Normale prijs €2,10 EURAanbiedingsprijs €2,10 EUR Normale prijsEenheidsprijs €15,00 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Schmackos Mega Box Multi Mix 110 strips 790 g
Normale prijs €11,30 EURAanbiedingsprijs €11,30 EUR Normale prijsEenheidsprijs €14,30 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Schmackos Gevogelte Mix 20 strips 144 g
Normale prijs €2,75 EURAanbiedingsprijs €2,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €19,10 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Rodeo Rund 4 stuks 70 g
Normale prijs €1,15 EURAanbiedingsprijs €1,15 EUR Normale prijsEenheidsprijs €16,43 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Rodeo Rund 7 stuks 123 g
Normale prijs €2,55 EURAanbiedingsprijs €2,55 EUR Normale prijsEenheidsprijs €20,73 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Rodeo Kip 7 stuks 123 g
Normale prijs €2,55 EURAanbiedingsprijs €2,55 EUR Normale prijsEenheidsprijs €20,73 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Mega Box Rodeo Duos + Jumbone 780 g
Normale prijs €11,50 EURAanbiedingsprijs €11,50 EUR Normale prijsEenheidsprijs €14,74 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Ranchos Jerkies Rund 70 g
Normale prijs €2,70 EURAanbiedingsprijs €2,70 EUR Normale prijsEenheidsprijs €38,57 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Ranchos Jerkies Kip 7 stuks 70 g
Normale prijs €2,75 EURAanbiedingsprijs €2,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €39,29 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Ranchos Cubes Rund 70 g
Normale prijs €2,55 EURAanbiedingsprijs €2,55 EUR Normale prijsEenheidsprijs €36,43 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Ranchos Cubes Kip 70 g
Normale prijs €2,45 EURAanbiedingsprijs €2,45 EUR Normale prijsEenheidsprijs €35,00 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Senior Mix Selectie in Gelei 12 × 100 g
Normale prijs €7,49 EURAanbiedingsprijs €7,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,24 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Junior Mix Selectie in Gelei 40 × 100 g
Normale prijs €20,49 EURAanbiedingsprijs €20,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,12 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Junior Mix Selectie in Gelei 12 × 100 g
Normale prijs €7,50 EURAanbiedingsprijs €7,50 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,25 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mix Selectie in Saus 80 × 100 g
Normale prijs €43,30 EURAanbiedingsprijs €43,30 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,41 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mix Selectie met Groenten in Saus 24 × 100 g
Normale prijs €10,95 EURAanbiedingsprijs €10,95 EUR Normale prijsEenheidsprijs €4,56 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mix Selectie in Saus 12 × 100 g
Normale prijs €7,49 EURAanbiedingsprijs €7,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,24 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Gevogelte Selectie in Saus 12 × 100 g
Normale prijs €7,30 EURAanbiedingsprijs €7,30 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,08 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Protein+ Selectie in Gelei 12 × 85 g
Normale prijs €7,49 EURAanbiedingsprijs €7,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €7,34 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mix Selectie in Gelei 80 × 100 g
Normale prijs €43,30 EURAanbiedingsprijs €43,30 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,41 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Maaltijdzakjes Mix Selectie in Gelei 40 × 100 g
Normale prijs €20,90 EURAanbiedingsprijs €20,90 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,23 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Maaltijdzakjes Favoriete Selectie in Gelei 12 × 100 g
Normale prijs €7,65 EURAanbiedingsprijs €7,65 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,38 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Markies Original 500 g
Normale prijs €2,65 EURAanbiedingsprijs €2,65 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,30 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Jumbone Mini Kip & Lam 160 g
Normale prijs €2,75 EURAanbiedingsprijs €2,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €17,19 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Jumbone Medium Rund & Gevogelte 180 g
Normale prijs €2,75 EURAanbiedingsprijs €2,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €15,28 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Jumbone Medium Kip & Lam 180 g
Normale prijs €2,79 EURAanbiedingsprijs €2,79 EUR Normale prijsEenheidsprijs €15,50 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Jumbone Maxi Rund & Gevogelte 180 g
Normale prijs €2,79 EURAanbiedingsprijs €2,79 EUR Normale prijsEenheidsprijs €15,50 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Junior Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 2,6 kg
Normale prijs €9,95 EURAanbiedingsprijs €9,95 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,83 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Junior Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 12 kg
Normale prijs €34,60 EURAanbiedingsprijs €34,60 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,88 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Rund & Groenten Hondenbrokken 2,6 kg
Normale prijs €9,95 EURAanbiedingsprijs €9,95 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,83 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Rund & Groenten Hondenbrokken 12 kg
Normale prijs €33,49 EURAanbiedingsprijs €33,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,79 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mini Rund & Groenten Hondenbrokken 12 kg
Normale prijs €33,49 EURAanbiedingsprijs €33,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,79 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mini Rund & Groenten Hondenbrokken 1,4 kg
Normale prijs €5,90 EURAanbiedingsprijs €5,90 EUR Normale prijsEenheidsprijs €4,21 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Mini Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 1,4 kg
Normale prijs €5,90 EURAanbiedingsprijs €5,90 EUR Normale prijsEenheidsprijs €4,21 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Maxi Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 12 kg
Normale prijs €34,60 EURAanbiedingsprijs €34,60 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,88 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree Adult Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 2,6 kg
Normale prijs €9,90 EURAanbiedingsprijs €9,90 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,81 per kg -
Tot wel 9% kortingVerkoper:PedigreePedigree Adult Gevogelte & Groenten Hondenbrokken 12 kg
Normale prijs €34,45 EURAanbiedingsprijs €34,45 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,87 per kg€37,72 EUR -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Mini 100 + 40 stuks 2,2 kg
Normale prijs €28,70 EURAanbiedingsprijs €28,70 EUR Normale prijsEenheidsprijs €13,05 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Mini 7 stuks 110 g
Normale prijs €2,35 EURAanbiedingsprijs €2,35 EUR Normale prijsEenheidsprijs €21,36 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Mini 70 stuks 1,1 kg
Normale prijs €20,10 EURAanbiedingsprijs €20,10 EUR Normale prijsEenheidsprijs €18,27 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Mini 35 stuks 550 g
Normale prijs €8,45 EURAanbiedingsprijs €8,45 EUR Normale prijsEenheidsprijs €15,36 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Mini Megapack 105 stuks 1,65 kg
Normale prijs €26,49 EURAanbiedingsprijs €26,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €16,05 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Medium 5 stuks 128 g
Normale prijs €2,25 EURAanbiedingsprijs €2,25 EUR Normale prijsEenheidsprijs €17,58 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Medium 56 stuks 1,44 kg
Normale prijs €19,75 EURAanbiedingsprijs €19,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €13,72 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Medium 28 stuks 720 g
Normale prijs €8,45 EURAanbiedingsprijs €8,45 EUR Normale prijsEenheidsprijs €11,74 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Medium 105 stuks (15 × 7) 2,7 kg
Normale prijs €29,40 EURAanbiedingsprijs €29,40 EUR Normale prijsEenheidsprijs €10,89 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Maxi 4 stuks 154 g
Normale prijs €2,25 EURAanbiedingsprijs €2,25 EUR Normale prijsEenheidsprijs €14,61 per kg -
Verkoper:PedigreePedigree DentaStix Maxi 42 stuks 1,62 kg
Normale prijs €19,75 EURAanbiedingsprijs €19,75 EUR Normale prijsEenheidsprijs €12,19 per kg